Jako ktoś, kto używa linii od lat, było to spełnienie marzeń.

Jako ktoś, kto używa linii od lat, było to spełnienie marzeń.

Cała skóra naturalnie traci wilgoć, szczególnie przy chłodniejszej pogodzie, dlatego ważne jest, aby dodać część tego nawodnienia przez miejscowe. Ponadto użycie kremu nawilżającego pomoże skórze tolerować inne składniki walki z trądzikiem w rutynie, takie jak retinoidy, AHA i BHA, które same w sobie suszą. powiązane historie Jako psychiatra, który specjalizuje się w stosowaniu żywności do zdrowia mózgu, Drew Ramsey, MD, często pyta, co jeść, aby poprawić zarówno nastrój, jak i funkcje poznawcze. Ma długą listę GO-TOS-o której pisał książki-ale jednym z jego ulubionych jest główny rzecz tłumu: czekolada.

Zanim kupisz wszystkie bary Kit-Kat, powinieneś wiedzieć, że dr Ramsey nie mówi tylko o żadnym rodzaju czekoladzie. Mówi o ciemnej czekoladzie – im ciemniejszy, tym lepiej. Dr Ramsey mówi, że ciemna czekolada jest niesamowita dla zdrowia mózgu. Istnieje pewne badania naukowe pokazujące, że jedzenie ciemnej czekolady zwiększa tlen do mózgu w płatach czołowych [co jest związane z pamięcią i umiejętnościami poznawczymi], mówi. Podczas gdy związek między czekoladą a funkcją mózgu może być szczęśliwą niespodzianką, dr Ramsey wskazuje również na coś innego w czekoladzie, o której prawdopodobnie już wiesz: to nas uszczęśliwia.

plus, na szczęście, by to miało szczęście, Ciemna czekolada dobrze łączy się z innymi pokarmami wzmacniającymi mózg, w ten sposób dr Ramsey wymyślił przepis na truflę czekoladową, zawartą w swojej nowej książce, Eat to Beat Depression i lęk (23 USD). W tym celu pół-słodkie rzeczy są łączone z owsianymi owsianymi, masłem nerkowcowym, datami Medjool, nasionami chia, nasionami konopnymi, płatkami kokosowymi i ekstraktem waniliowym. (UMM, Yum.)

Masło orzechowe, nasiona chia i nasiona konopne są wysokie w zdrowych tłuszczach, krytyczne dla zdrowia mózgu i neurogenezy (proces, w którym hodowane są nowe komórki mózgowe). Tymczasem zwinięte owies są dobrym źródłem błonnika, które jest korzystne dla jelit – a zdrowie jelit jest bezpośrednio związane ze zdrowiem mózgu. Daty są również zapewniające błonnik i osłodzisz trufle bez użycia cukru stołowego.

z równowagą składników odżywczych białka, błonnika i zdrowych tłuszczów, te trufle to nie tylko zdrowe mózg deser, mogą tak naprawdę, mogą one Podawaj również jako szybkie śniadanie lub przekąskę. Sprawdź poniższy przepis, abyś mógł je zrobić.

Powiązane historie Gdybym musiał wybrać jedną markę makijażu, aby przejść do mojego zestawu pustynnego wyspy, byłby to Kosas (nie jasne, dlaczego potrzebowałbym makijażu na pustynnej wyspie, ale dostasz mój https://harmoniqhealth.com punkt widzenia). Każdy produkt ma rodzaj intensywnej wypłaty kolorów, których nie oczekujesz od czystego piękna. Co więcej, linia przyjmuje podejście do pielęgnacji skóry do swoich produktów, co oznacza, że ​​formuły są zaprojektowane tak, aby zwiększyć cerę natychmiast po ich założeniu i na dłuższą metę.

W najnowszym odcinku Zoe próbuje wszystko, usiadłem z założycielką Sheena Yaitanes, aby dowiedzieć się, jak złożyć pełną twarz makijażu wyłącznie przy użyciu najlepiej sprzedających się produktów Kosas. Jako ktoś, kto używa linii od lat, było to spełnienie marzeń.

Podczas naszego razem przeszła mnie przez samouczek krok po kroku-i zaspokoiła mój umysł wskazówkami na temat wskazówek, jak Aby odpowiednio zastosować korektor, aby moje oczy wyglądały bardziej otwarte i jak używać bronzera bez skręcania pomarańczowego. Sprawdź powyższe wideo, które należy śledzić, i kupuj moje produkty pustynne-wyspy Kosas, poniżej-które są od teraz 20 procent zniżki do piątku, 15 października.

Kosas zabarwione Fundację Oil-34,00 $

Pierwotnie 42 USD , teraz 33 USD

Kiedy ta zabarwiona ropa naftowa wypuściła się w 2019 roku, inaczej było niż wszystko, co świat makijażu kiedykolwiek widział. W sercu jest to odżywiający skórę olej do twarzy składający się z sześciu naturalnych olejków, które oferują korzyści kojące, rozjaśniające, reparatywne i nawilżające. Ale ze względu na odcień zapewnia lekkie, zroszone pokrycie, które wydziela odcień skóry i sprawia, że ​​cera wygląda od wewnątrz.

„Właściwie stworzyliśmy pielęgnację skóry i dodaliśmy do tego odcień, więc jest to skóra -Ulepszając makijaż -mówi Yaitanes. Jest równie świetnie używać podczas ciepłej pogody, ponieważ nie zatyka twoje pory i zimno, ponieważ pomaga w nawodnieniu, i jest w 16 mieszanych odcieniach, aby dopasować 48 różnych odcieni skóry.

Kupuj Kosas Reveer Concoreer – 22,00 $

Pierwotnie 28 USD, teraz 22 USD

Tradycyjnie potrzebowałeś kolekcji korektora dla różnych części twarzy – jednej do pokrycia przebarwień, jednej do wyróżnienia, i jednej do użycia pod oczami – ale to – ale to Jedno to wszystko.

ma naturalne, podobne do skóry wykończenie, tak bardzo, że kuszące jest użycie go na skórze. „Wygląda promiennie, ale nie ma w nim żadnego blasku i jest odporny na zagięcie”, mówi Yaitanes. „To jak * pocałunek szefa kuchni * w tym, ile ma zasięgu i nawodnienie, a peptydy, arnica, kwas hialuronowy i witamina B5 w formule poprawi twoją nagą skórę.”

Zakup scenografii chmur Kosas Poszukiwanie – proszek – 27,00 $

Pierwotnie 34 USD, teraz 27 USD

Dla osób z suchą skórą, jak ja, ustawienie proszku było historycznie rutyną urody nie-nie. Ten jest jednak pełen hydraulicznych składników, które pozwalają formule zamontowanie makijażu bez spłaszczania go lub suszenia skóry. To jest jak filtr IRL i wygląda równie wspaniale zużyte samodzielnie lub jako końcowy akcent innych produktów Kosas CRUCTION.

Kup teraz powiązane historie

Lato prawie się skończyło, co oznacza, że ​​musimy pochłonąć każdą sekundę suszonych fal, spocone biegi na świeżym powietrzu i pogodę w sukience, którą możemy. Tylko jeden szybki Q, gdy zaznaczasz pudełka na letniej liście wiader – kiedy była twoja ostatnia kontrola skóry?

Szacuje się, że każdego dnia zdiagnozowano raka skóry w ponad 9500 osobach (chociaż liczba ta może być naprawdę wiele Wyższy teraz z powodu opóźnień związanych z pandemią). Podczas gdy zdecydowana większość z tych przypadków to wysoce leczalne niebłasne, takie jak rak podstawowy i płaskonabłonkowy, doświadczenie to nadal pobiera ofiary fizyczne i emocjonalne, zauważa Orit Markowitz MD, dermatolog z Optiskin Medical i adiunkt dermatologii na górze Synaj w nowym York City.

Zazwyczaj dermatolog biopsuje wszystko, co podejrzanie, które napotykają podczas kontroli skóry. „Dostajesz cięcie, wysyłasz go do laboratorium, a może w następnym tygodniu otrzymaj wyniki przez telefon”, mówi dr Markowtiz. „Jeśli wymaga leczenia, to kolejne spotkanie, aby go usunąć.”

Ale dr Markowitz ustalił metodę diagnozowania, pomiaru i wyczyszczenia wielu nowotworów skóry – w jednym spotkaniu.

Na początek wykonuje wirtualną biopsję zamiast chirurgicznej za pomocą mikroskopii konfokalnej odbijającej lub RCM. Technika obrazowania optycznego wykonuje migawki skóry przy 30-krotnym powiększeniu. „W ten sposób otrzymujesz natychmiastową diagnozę”, zauważa.

Powiązane historie Pod wieloma względami obecna pandemia wydaje się, że obecnie bierze udział w eksperymencie: co się dzieje, gdy ograniczasz miliony ludzi do ich domów, tylko ich urządzeniami – i nieustannym pingiem powiadomień – aby zachować towarzystwo za pośrednictwem bezprecedensowego kryzys?

Covid-19 nie jest pierwszą pandemią, która eksplodowa w epoce mediów społecznościowych; Wybuch świńskiej grypy H1N1 miał miejsce w 2009 roku, trzy lata po uruchomieniu Twittera i Facebook otworzył publiczność. Jednak media społecznościowe były w tym czasie względne niemowlęctwo i wzrosły o około 50 procent w ciągu zaledwie sześciu lat, odkąd wirus Ebola stracił świat w 2014 roku. Po raz pierwszy mieliśmy tak duży dostęp Tyle informacji, z tak wielu źródeł, w takim scenariuszu o wysokim stawce.

Konsekwencje były obosiecznym mieczem: strach stał się popularny, ale tak samo ma nadzieję. Podczas gdy rasistowskie treści rozprzestrzeniają się w niektórych bańkach społecznych, podnoszące na duchu filmy z kwarantowanych mieszkańców Włoch prowadzą do innych. Czterdzieści cztery osoby w Iranie zmarło po podjęciu niebezpiecznego lekarstwa, które zobaczyli reklamujące się na swoich kanałach, ale tłumy ludzi używają mediów społecznościowych, aby poprosić swoich sąsiadów, aby pozostali w domu. I chociaż wiele populacji zwraca się do swoich kanałów społecznościowych dla niezweryfikowanych informacji o „poufach”, kiedy fakty nie mogą przyjść wystarczająco szybko, media społecznościowe dostarczyły również miliony ludzi żyjących w względnej izolacji.

Powiązane historie Jeśli wziąłeś chemię w szkole średniej, mogłeś się dowiedzieć, że tak jak przyciąga. I chociaż ta wiedza mogła zostać przeniesiona do tylnej części mózgu, gdy użyjesz go do Ace Final, ma ona dość znaczące implikacje w procedurze urody, podczas rozmowy AB AB oczyszczania oleju.

Wiadomo, że środki czyszczące olej są jednymi z najlepszych w branży, które odbijają brud, gruz i makijaż, a wszystko to dzięki – zgadłeś – właściwości podobnych do przyciągania. Oleje w produkcie pracują nad przyciągnięciem olejków w skórze, pozostawiając cerę. Ale chociaż metoda oleju oczyszczającego jest niewątpliwie skuteczna, jest kilka rzeczy, które warto się wskazać przed wypróbowaniem tego dla siebie. Czytaj dalej, aby wiedzieć, co musisz Twoja skóra, oleje oczyszczające oleje na skórę olejem w produkcie. Z tego powodu zwykle są bardziej nawilżające i odżywcze niż inne opcje.

„Oczyszczanie oczyszczania zrównoważyć naturalne oleje skóry, co utrzymuje karierę odżywioną i nawilżoną, w przeciwieństwie do pieśni, pieśni, które mogą rozebrać skórę swojej naturalnej wilgoci i pozostawić ją suchą ”, mówi Gretchen Frieling, DO, potrójnie certyfikowany dermatopatolog z certyfikatem deski z siedzibą w Bostonie. „Oleje oczyszczające mogą pomóc chronić naturalną warstwę lipidową, a także zabezpieczyć dobre bakterie, które znajdują się na naskórku.”

Powiązane historie Kryształy to nie tylko sposób na uczynienie marzycielskiego na poziomie sypialni na Instagramie-niektóre sądzą, że są również w stanie przekształcić energię i nastrój całej przestrzeni. Wynika to z faktu, że kryształy niosą naturalną siłę życiową Ziemi, mówi Luke Simon, ekspert kryształowy z nowojorskiego holistycznego uzdrawiania, Maha Rose. Właśnie dlatego używanie kryształów do domu może ożywić miejsce … i przynieść dobrą energię

kryształy są domyślnie wyjątkowe, ponieważ są pięknie i naturalnie wykonane z ziemi – one małe dzieła sztuki natury, on, on mówi. Więc kiedy wnosimy je do naszych domów, wprowadzamy również ziemię i tworzymy bardziej pielęgnujące środowisko.

Wszyscy moglibyśmy użyć trochę więcej – ale od czego zacząć? Simon sugeruje, co pociągasz wizualnie, przede wszystkim. Nie daj się zbytnio złapać tego, co „powinieneś” czuć. Mówi, że po prostu sprawdź i zauważ, do czego jesteś pociągnięty w sklepie. Dodaje, że nawet jeśli nie wiedziałeś, co kryształ miał „oznaczać”, zanim go zobaczysz, ta silna instynktowna atrakcja jest bardzo wymowna. I rozmiar zazwyczaj nie ma znaczenia tak bardzo, jak atrakcja – więc nie trzeba zbytnio podkreślać tego –

Decydowanie, gdzie umieścić kryształ po przyniesieniu go do domu, jednak wymaga nieco więcej badań . Feng Shui, starożytna chińska sztuka umiejscowienia, wzywa kryształy używane w miejscach, które przynoszą równowagę. Ale znajomość ogólnych znaczeń każdego kryształów jest podstawowym sposobem zrozumienia, co byłoby dobre, gdzie.

Powiązane historie Umywanie rąk przez 20 sekund było jedną z najczęstszych porad, ponieważ Covid-19 nadal wkracza do naszego codziennego życia. (Inne wspaniałe rady: noś maskę, izoluj się, jeśli byłeś odsłonięty, a dla miłości do wszystkich rzeczy dobrych i czystych, zdobądź szczepionkę, jeśli jesteś uprawniony). Dzięki Centers for Disease Control and Prevention (CDC) wiemy, że wyróżniające się higieny, mydło i wodę, zabijaj wirusa-a nawet w miarę pojawiania się nowych wariantów jest to nadal ważna część zatrzymania go rozpościerający się. Ale ponieważ wszyscy rzuciliśmy się na ręce jak chirurgowie w ciągu ostatniego półtora roku, pozostaje pytanie: czy powinniśmy być prysznice częściej i bardziej ostrożnie?

Według profesjonalistów odpowiedź nie jest tak naprawdę. Covid-19 jest wirusem oddechowym, co oznacza, że ​​pochodzi z twoich ust i płuc, największy problem wynika z przeniesienia kropelek-które częściej spędzają czas na twoich rękach niż inne części ciała. Twoje ręce są również tym, jak przyniesiesz te kropelki oddechowe do swojego ciała (poprzez pocieranie oczu lub dotykając ust). Jeśli na twoim ciele znajduje się jakikolwiek obszar, na który masz kropelki oddechowe, na które przechodzą inne niż ręce, możesz skupić się na szorowaniu tego trochę więcej, ale poza tym nie musi być dużo skupienia W sprawie czystości i mydlania, mówi Jason Tetro, mikrobiolog i autor The Germ Files. Więc jeśli masz nagie ramiona i kichasz w łokciu, możesz chcieć szorować łokieć. Ale nie musisz szorować dna stóp bardziej niż zwykle. Spacerując po przejściach w sklepie spożywczym, istnieją ekscytujące i modne przedmioty (makaron z ciecierzycy! Mąkę bananową!), A potem są produkty, które są po prostu … tam. Konserwowanie i suszona fasola nerkowa zdecydowanie należą do tej drugiej kategorii. Ale chociaż rośliny strączkowe z pewnością nie jest nowe ani modne, jest niezaprzeczalnie kochany przez zdrowych ekspertów odżywiania.

„Fasola nerkowa jest jedną z najczęściej spożywanych fasoli”, zarejestrowała dietetyk Melissa Rifkin, Rd, wcześniej powiedziała Well+Good. Podobnie jak wszystkie fasola, fasola nerkowa jest wysoka w błonniku i białku. Rifkin zwraca również uwagę, że są szczególnie dobrym źródłem wapnia, z 80 miligramami na filiżankę, co stanowi dużą część 1000 miligramów, które chcesz dążyć, aby dostać dzień. Poniżej znajduje się pełny odżywianie fasoli nerkowej (dla 1 szklanki porcji), zgodnie z Departamentem Rolnictwa USA:

Białko: 36 gramów węglowodanów: 88 gramów Włókno: 56 gramów wapnia: 80 miligramów Żelazo: 5,76 miligramów

Dla osób, które nie jedzą mięsa, fasola nerkowa może być świetnym sposobem na osiągnięcie zalecanych codziennych wymagań dotyczących białka i żelaza. Średnio ktoś powinien dążyć do uzyskania 75 gramów białka dziennie i 18 miligramów żelaza dziennie. Jak widać z odżywczego wyżej, tylko jedna porcja fasoli nerkowej może przejść długą drogę. Jak przekształcić je w pyszny posiłek, którego czekasz. Na szczęście wyciągnęliśmy 11 przepisów, które pomogą ci to osiągnąć. Od chili deszczowych po Jambalaya w stylu Cajun-są to łatwe, pocieszające posiłki Do tej pory ponad 142 miliony dorosłych w Stanach Zjednoczonych otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki. Jednak niektórzy ludzie zatrzymują się w tej pojedynczej dawce. W rzeczywistości ponad 5 milionów ludzi pominęło drugą dawkę szczepionek Pfizer Biontech lub Moderna, co stanowi 8 procent całkowitej liczby osób, które otrzymały swoją pierwszą dawkę.

Tak, drugi strzał może powodować nieprzyjemne skutki uboczne, takie jak gorączka, dreszcze i bóle ciała. A to może kusić pominięcie drugiej dawki, ale urzędnicy ds. Zdrowia publicznego błagają ludzi, aby podążyli. Jeśli pomijasz drugą dawkę, stawiasz się na innych na niepotrzebne ryzyko.